SENIORI IZ POŽAREVCA DONELI POBEDU

Seniori Jedinstva posle velike borbe i vođstva od 0:2 u setovima su uspeli da nadigraju ekipu Mladog Radnika u Požarevcu sa 2:3 (18/25 17/25 25/17 28/26 10/15) po setovima.

Posle prva dva seta i odlične igre naših odbojkaša činilo se da će sva tri boda ići za Pazovu. Posle malog pada u igri ekipa iz Požarevca smanjuje prednost na 1:2 Imali su odbojkaši Jedinstva i meč loptu u četvrtom setu na rezultatu 25:26, ali uz pomoć par sjajnih odbrana libera ekipe Mladog Radnika i dobrog bloka uspeli su da produže meč za još jedan set.

U petom setu, ekipa Jedinstva predvođena Tomom Micicem je pokazala kvalitet i dobila taj set sa 10:15 i tako se probila na 3.mesto na tabeli pred 8. kolo u kom će naši ugostiti dobro poznatu ekipu Spartaka iz Subotice.