SENIORKE POSLE DRAME DO POBEDE, SENIORIMA SAMO SET U NOVOM SADU

Odbojkašice Jedinstva ostvarile još jednu pobedu u nizu. Pobedom nad ekipom Kleka od 3:2  zadržale su drugo mesto na tabeli. Uz odličnu igru naših odbojkašica tokom prvog seta pobedu niko nije dovodio u pitanje. Međutim, vec u narednom setu dolazi do pada koncetracije koja donosi i veliki broj grešaka i pravu dramu koja je završena ipak u korist naše ekipe.  U poslednjem kolu regularnog dela takmičenja nase odbojkašice gostuju ekipi Partizana u petak 25.01. od 18h.

Stanje na tabeli i raspored narednog kola za seniorke možete pogledati klikom na sledeći link.

Sa druge strane, odbojkaši su posle sjajnog početka i osvojenog prvog seta (22:25) izgubili od lidera tabele, ekipe Vojvodina NS seme rezultatom 3:1 (22:25, 25:19, 25:22, 25:18). Uprkos porazu, odbojkaši zauzimaju peto mesto na tabeli. Odbojkaši u poslednjem kolu dočekuju ekipu Novog Pazara. Utakmica se odigrava u subotu od 19 časova u Staroj Pazovi.

Stanje na tabeli i raspored narednog kola za seniore možete ogledati na sledećem linku.